Прем’єр Британії звернувся до команди після оголошення про відставку

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер після публічної заяви про відставку виступив із закритою промовою перед співробітниками урядової резиденції. Він подякував команді за роботу та зазначив, що їхні зусилля мали значення для країни. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на лондонську розсилку Politico Playbook.

За даними видання, після публічного виступу на Даунінг-стріт Стармер звернувся до співробітників уже за зачиненими дверима. Він сказав, що їхні надлюдські зусилля, прояви доброти та понаднормова робота були спрямовані на благо нації, були помічені та належно оцінені."Це матиме значення для людей, з якими ви ніколи не зустрінетесь, які ніколи не дізнаються про те, що ви зробили. Ось що справді важливо", – наводяться в публікації слова Стармера.

Він окремо подякував тим, хто працював з ним від самого початку, та відзначив надзусилля, додаткові години роботи й моменти підтримки всередині команди. Перед цим Стармер офіційно оголосив, що йде з посади прем'єр-міністра та лідера Лейбористської партії. Він визнав, що більше не є тією людиною, яка має вести партію на наступні парламентські вибори, і заявив, що приймає це рішення «з доброю волею».

Стармер залишиться на посаді до завершення процесу обрання нового лідера лейбористів. Якщо в Енді Бернема не з'явиться суперників, новий прем'єр-міністр може обійняти пост уже в середині липня. Якщо партія проведе повноцінний конкурс, передача влади може затягнутися до кінця серпня.

Бернем уже склав присягу як депутат від округу Мейкерфілд і підтвердив намір боротися за лідерство в партії. Потенційний конкурент Вес Стрітінг відмовився від участі та підтримав Бернема.