У мерії Запоріжжя передумали реформувати юридичний департамент і хочуть повернути все назад

У Запорізькій міській раді прийшли до висновку, що взимку вони погарячкували, коли вирішили ліквідувати департамент правового забезпечення, а на його місті створити комунальну установу «Департамент правового забезпечення» та ще додатком управління юридичного супроводу майнових відносин з штатною чисельність в 19 одиниць.
Про це повідомляється у проєктах рішень Запорізької міської ради, передає 061.
Чиновники міськради кажуть, що ці два рішення, що були прийняті на сесії в грудні 2021 та січні 2022 року зараз потрібно відмінити і повернути назад старий добрий департамент правового забезпечення.
«Необхідність прийняття даного проекту рішення викликана потребою як у період введення воєнного стану, так і під час відбудови нашої держави зміцнення юридичного супроводу діяльності Запорізької міської ради, його виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради, що надасть можливість максимально швидко та ефективно виконувати завдання, покладені на органи місцевого самоврядування. В той час, коли тривалий у часі та місткий процес припинення діяльності департаменту правового забезпечення міської ради та створення окремих юридичних служб не дає можливості сконцентрувати зусилля виключно на процесі юридичного супроводу реалізації наданих органам місцевого самоврядування повноважень», – говориться в пояснювальній записці до проєкту.
Згідно даних системи YouControl,з 24 грудня 2021 року департамент правового забезпечення, де директором все ще значиться Валерій Зломинога, перебуває у стані припинення. Головою комісії з припинення визначена заступниця директора Світлана Маковій. Саме вона і підготувала проект рішення про повернення департаменту і її уповноважили подати до реєстраторів документи вже про відміну рішення про припинення юридичної особи.
Нагадаємо, раніше ми писали, що радник в.о. голови міськради Анатолія Куртєва Олексій Царенко, претендував на посаду першого заступника директора департаменту правового забезпечення.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua