Запорізька гандбольна команда стартувала у розіграші Кубку ЄГФ

На майданчику палацу спорту «Юність» приймав швейцарський клуб «Кадеттен». Не минуло і пів хвилини як саме гості відкрили рахунок. Влучним кидком відзначився серб Жарко Сесум. Підопічні Віталія Ната зрівнюють рахунок лише згодом і з семиметрової позначки, адже суперник істотно порушував правила. Що говорити за матч Андрій ставав на семиметрову позначку п’ять разів. Чотири спроби були успішними. Цифр на табло щомить змінювались і фактично до десятої хвилини у рахунку був паритет. Проте далі більш успішні атаки «Кадеттена» в комплексі із добрим захистом дають змогу гостям відірватися від запоріжців на два м’ячі. Та команда Віталія Ната не раз від калібровувала цифри на табло. Діючий-віце чемпіон став грати все більш переконливо та до кінця тайму «Кадеттен» знову пішов у відрив. 13:16 підсумок першого тайму.

У заключній тридцяти хвилинці Майже дві хвилини довелося чекати, коли «ZTR» заб’є гол, натомість суперник збільшував різницю у рахунку. Проте вже в середині другого тайму – 21:23. Здавалося перемога така близька та потім провал і 24:28. А грати-то залишалося всього нічого. 5 хвилин. Все, що змогли зробити, тільки скоротити розрив у рахунку. 27:30 підсумок зустрічі. Матч відповідь ЗТР проведе найближчої неділі, 14 жовтня в Швейцарії.