На Нікопольщині прокуратура через суд вимагає повернути державі понад 24 гектари лісових земель

У Нікопольському районі прокуратура через суд домагається повернення у державну власність земельної ділянки лісового фонду площею понад 24 гектари.

Як повідомили в обласній прокуратурі, Нікопольська окружна прокуратура подала позов щодо скасування державної реєстрації права комунальної власності на землю та її повернення державі.

За даними правоохоронців, у 2020 році ділянку передали у комунальну власність однієї з міських рад району. Водночас під час оформлення її зареєстрували як землі сільськогосподарського призначення, хоча фактично вона належить до земель лісового фонду.

Прокуратура вважає таку передачу незаконною та звернулася до суду з вимогою усунути порушення і повернути земельну ділянку у державну власність.

Наразі суд відкрив провадження у справі. Подальшу долю земельної ділянки вирішуватимуть у судовому порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Бачити людину за словами»: в ОВА відкрили виставку про принципи безбар’єрної мови;

Російський дрон атакував енергооб’єкт на Дніпропетровщині: без світла залишилися понад 34 тисячі родин;

У Дніпрі та Кривому Розі викрили проросійських агітаторів: їм загрожує до 10 років ув’язнення