У Павлограді п’яний водій збив 5-річну дівчинку на пішохідному переході: дитина у тяжкому стані

У Павлограді правоохоронці повідомили про підозру 22-річному чоловіку, якого підозрюють у скоєнні ДТП із тяжкими наслідками. За даними слідства, він сів за кермо напідпитку та збив 5-річну дівчинку на пішохідному переході.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Аварія сталася ввечері 18 червня близько 20:50. Попередньо встановлено, що водій власного автомобіля рухався містом і на нерегульованому пішохідному переході наїхав на дитину, яка переходила дорогу разом із матір’ю.

Унаслідок ДТП дівчинка отримала численні травми. Її госпіталізували до лікарні, наразі вона перебуває у тяжкому стані.

Водія затримали. За результатами перевірки, в його крові виявили 1,25 проміле алкоголю.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;

Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;

Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.