![41](https://pravdazp.net/wp-content/uploads/2023/09/41-678x381.jpg)
Вчора ввечері, 2-го вересня, близько 19:15, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Пилипа Орлика міста Покров Нікопольського району, горить автомобіль у гаражі.
Вчора ввечері, 2-го вересня, близько 19:15, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Пилипа Орлика міста Покров Нікопольського району, горить автомобіль у гаражі.
PravdaZP.net © 2016-2020