У Запоріжжі пропонують внести зміни до бюджету: дефіцит складе близько 430 мільйонів гривень

На найближчій сесії Запорізької міськради пропонують внести зміни у бюджет Запорізької міськради, збільшивши обсяг доходів на 705 мільйонів гривень за рахунок субвенцій та дотацій.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

Таким чином дохідна частина складе 9,1 мільярд гривень. Обсяг видатків збільшується на 1,4 мільярда гривень і становитиме 9,4 мільярда відповідно. Дефіцит бюджету встановлюється на рівні 429 мільйонів гривень.

На сферу охорони здоров’я спрямують 123 мільйона гривень на капітальні ремонти захисних споруд в лікарнях та на реконструкцію інфекційно-боксованого діагностичного відділення КНП «Міська дитяча лікарня N5» виділяється 38,5 мільйонів за рахунок субвенції.

На освіту 197 мільйонів гривень піде на капітальні ремонти приміщень будівлі ЗОШ N 53, реконструкцію колегіуму «Мала гуманітарна академія» та Міського палацу дитячої та юнацької творчості), на облаштування укриттів спрямують ще 50 мільйонів гривень і 25 мільйонів піде на поточні та капітальні ремонти шкіл.

По департаменту ЖКГ на фінансову підтримку комунальних підприємств збільшуються видатки на 122 мільйона гривень.

По департаменту муніципального управління більше 100 мільйонів піде на ремонт доріг та вуличну мережу

Управління з питань екології отримає додатково майже 20 мільйонів гривень на утримання об’єктів благоустрою.

Департамент з питань ефективної роботи та розвитку комунальних підприємства отримає 145 мільйонів гривень цільової субвенції на відновлення житлових будинків по проспоспекту Соборному, 151 / вул. Сталеварів,11 та вул. Зестафонській, 10

Районні адміністрації отримають близько 1,5 мільйонів гривень додатково на виготовлення проєктів з ремонту приміщень для влаштування найпростіших укриттів та забезпечення роботи пунктів незламності.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Кабмін виділив 500 млн гривень на будівництво укриттів у запорізьких школах

Джерело: 061.ua