В Енергодарі завідувач пологовим будинком добровільно пішов на співпрацю з окупаційною владою
Служба безпеки встановила чергового зрадника, який у воєнний стан добровільно перейшов на бік ворога та працює на окупантів в Енергодарі. Про це повідомили в СБУ. […]