Місцева влада Запоріжжя планує додатково спрямувати на обладнання для системи оповіщення 40 мільйонів гривень

У Запоріжжі планують забюджетувати придбання обладнання та спеціалізованого програмного забезпечення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення на 40 мільйонів гривень.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

Додатково на придбання контролерів до встановлених сирен, що належать територіальній громаді витратять 1,7 мільйона гривень.

На капітальний ремонт 12 найпростіших укриттів по департаменту управління активами планують передбачити 30 мільйонів гривень, 13 мільйонів – по департаменту культури і 19 мільйонів на укриття в медичній сфері. Найбільшу суму на укриття – 64 мільйона гривень отримає департамент освіти і науки.

По сфері ЖКГ на капітальний ремонт будівельних конструкцій, спеціального обладнання планують спрямувати 26 мільйонів гривень.

Загальна сума фінансування Міської цільової програми розвитку цивільного захисту населення і території міста Запоріжжя на 2024 рік складає 490 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, організацію рятування на водах закладено фінансування в трохи більше 59 мільйонів гривень.

Джерело: 061.ua